© 2025 Blue Sparkles | Privacybeleid | Cookiebeleid
Make up,  Review

Review van de Makeup Revolution x Mean Girls Collectie

De nieuwe Makeup Revolution x Mean Girls collectie is een must-have voor iedere fan van de film en make-upliefhebbers. Deze limited edition collectie, geïnspireerd door de wereld van Regina George en haar “Plastics”, zit vol met gedurfde kleuren, opvallende verpakkingen en heerlijke nostalgie. In deze blogpost duiken we in de verschillende producten van de collectie, bespreken we de kwaliteit, pigmentatie en of ze net zo “fetch” zijn als de film zelf. Dus, of je nu een make-up junkie bent of gewoon dol bent op de jaren 2000 esthetiek, deze review geeft je alle ins en outs!

Buiten het feit dat de verpakking van deze collectie fantastisch is, zijn de producten zelf ook erg leuk. Elk item is voorzien van een quote uit de film, wat zorgt voor een leuke verwijzing naar de film. Aan het roze tasje en de lipgloss hangt een “R” van Regina, een detail dat perfect past bij het karakter van Regina George. In het tasje zitten make-upkwasten en haarclips met diamantjes, die de glamfactor helemaal afmaken. Daarnaast bevat de collectie een blush palette dat echt een toevoeging is. Hoewel ik in eerste instantie twijfelde over de felle kleuren, blenden ze prachtig uit en zijn ze perfect als herfstblush.

Mijn absolute favoriet uit deze collectie is de setting powder. Niet alleen is de verpakking, met de hartvormige spons, super schattig, het product zelf werkt ook geweldig. Het laat geen witte waas achter wanneer je een foto met flits maakt en geeft de huid een mooie, matte finish.

De lipgloss is helaas niet helemaal mijn ding. Het doet me denken aan goedkope kinderlipgloss, al moet ik zeggen dat de verpakking wel weer geweldig is.

Het oogschaduwpalette is ook een hoogtepunt in de collectie, met een prachtig kleurenschema. De tinten blenden moeiteloos en zijn makkelijk aan te brengen, waardoor het geschikt is voor zowel beginners als make-up liefhebbers. Een top product dat de Mean Girls vibe helemaal waarmaakt!

Bekijk zeker de tiktok die ik gemaakt heb met de product van deze collectie hieronder:

@lana.bluesparkles

On wednesdays we wear pink 💖 De make-up collectie van mean girls van @Makeup Revolution #meangirls #makeuprevolution #makeuptutorial #vlaamseblogger

♬ original sound – Nate Blowza

Geef een reactie

Ontdek meer van Blue Sparkles

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder