Een vraag die ik vaak te horen krijg, “wat maakt jouw blog nu zo uniek?”
Eerlijk? ik heb geen idee… nou…
Ik weet dat ik begonnen ben als fashionblogster.
Ik? fashionblogster? Mijn vader legde in die tijd nog elke dag mijn kleren klaar wat zou ik in godsnaam afweten van fashion?
Wat was dan de reden dat ik een fashionblog ben begonnen?
Wel iedereen deed het dus dan moet ik het ook doen.
Snel kwam ik er achter dat dit geen goed idee was en ben ik over gegaan naar beauty…
Same story, ik droeg enkele mascara en wist niets van contouren en al die shizzle.
Ik wou een beautyblogster zijn omdat mijn grote voorbeeld Mascha van beautgloss was.
Ik wou ook video’s kunnen maken en zoveel waardering krijgen dat leek me allemaal geweldig!
Elke maand krijgt ze heel veel postpakketje met gratis stuff, wie wilt dat niet?
Maar ook dit was geen succes.
Ik wou stoppen met bloggen want het had toch geen zin, er was geen plaats voor mij in de blogwereld vond ik.
Tot ik besefte, voor mij is er wel plaats in de blogwereld maar tot nu toe ben ik nog niet mezelf geweest.
Beauty en fashion stond me echt niet aan maar toch ging ik hier in mee “omdat iedereen het deed”.
Ik heb een bocht van 360° genomen en ik ben helemaal opnieuw begonnen.
Wat me op viel was dat mijn doel veranderd was, ik wou geen duizenden bezoekers meer of gratis spullen.
Ik wou mijn verhaal kwijt kunnen aan mensen die eens toevallig een kijkje kwamen nemen op mijn blog.
Dit werkte perfect ik heb mij kunnen ontplooien en ik ben ontzettend blij dat ik nu blog om te bloggen.
Lifestyle is het hoofdthema van mijn blog dus het maakt ook een groot deel uit van mijn leven.
Ik leg een deel van mijn leven bloot op het net omdat ik wil dat andere hier lessen uit leren of meekunnen genieten van de hoogtepunten in mijn leven!
Het maakt mij dus niet meer uit of mijn artikels door duizenden mensen of door 13 mensen worden gelezen.
Zolang ik mij hier goed bij voel blijf ik doorgaan.
En om op de vraag terug te komen: ik kan mezelf zijn op mijn blog, dat maakt het zo uniek!
Groetjes Lana xxx
Passie voor schrijven en het met liefde en plezier doen is inderdaad de belangrijkste drijfveer achter een goede blog. Keep going! 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Leuk
LikeGeliked door 1 persoon
Dat vind ik echt heel erg mooi geschreven. Ik denk dat veel mensen al lang vergeten zijn waarom ze bloggen of waarover het draait…. Gewoon plezier hebben in wat je doet
LikeGeliked door 1 persoon
Zoals je het zelf leuk vind en inderdaad uniek/jezelf blijft op je blog… Dat is zeker belangrijk!
LikeGeliked door 1 persoon